Sztuka czy rozrywka?

posted in: Szkoły

Współczesne czasy to przede wszystkim pęd za zdobywaniem wszelkiego rodzaju dóbr materialnych i odpowiedniej pozycji w pracy. Życie w pośpiechu oraz brak czasu na odpoczynek czy rozmyślanie na temat nurtujących dzisiejsze społeczeństwo problemów może doprowadzić do likwidacji wielu ośrodków kulturalnych. Sztuka, która przynieść może każdemu człowiekowi wiele niepowtarzalnych doznać i na długo pozostających w pamięci przeżyć stała się luksusem, na który ze względu na ciągły brak czasu rzadko możemy sobie pozwolić.

Wiele kin oraz teatrów świeci pustkami a ich sale zapełniają się jedynie w czasie ważnych wydarzeń kulturalnych. Większość z nas zapomniała jak dobroczynnie nie tylko na nasze samopoczucie ale również na zdrowie może wpłynąć regularna rozrywka, która najczęściej kojarzy nam się ze spotkaniem z przyjaciółmi przy szklaneczce piwa w pobliskim pubie. Bezpośrednie uczestniczenie we wszelkiego rodzaju wydarzeniach kulturalnych, które ma wpływ nie tylko na osobisty rozwój ale również kształtowanie się współczesnej cywilizacji choćby raz w tygodniu potrafi naładować nasze akumulatory pozytywną energią i z sukcesem podjąć się wyzwań zawodowych. Zamiast spędzać wieczorem czas przed ekranem telewizora warto wybrać się na seans kinowy, spektakl teatralny, koncert muzyczny lub obejrzeć wernisaż malarski.

Wybór należy do Ciebie.

Naprawa bazy Płatnika


This entry was posted on at and is filed under Szkoły. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.