Pełne odszkodowanie

posted in: Szkoły

Odszkodowanie jest jednym z elementów, które to wynikają ze stosunku ubezpieczenia. Jeśli zdarzył się nam wypadek, musimy wiedzieć, że z tego tytułu należy się nam pewne zadośćuczynienie w postaci pieniężnej. Co więcej, popularny stał się dziś także temat dopłaty do odszkodowań, co sprawia, że warto wiedzieć, w jaki sposób możemy je uzyskać?

Odszkodowanie z tytułu OC

Naturalnie mamy wiele różnych rodzajów odszkodowań, lecz jednym z najbardziej popularnych jest odszkodowanie z posiadanej polisy OC. W chwili, kiedy przytrafi nam się wypadek samochodowy możemy starać się o pokrycie kosztów naprawy auta, ale także zadośćuczynienie, jeśli w wyniku kolizji ucierpiało także nasze zdrowie. Należy mieć na uwadze, że bardzo często ubezpieczyciele działający na rynku zaniżają odszkodowanie i czynią to, kiedy klient nie ma świadomości ile warta jest starta. Z tego też względu w sytuacji, jeżeli w ciągu ostatnich lat otrzymaliśmy odszkodowanie, lecz było ono zaniżone w porównaniu do kosztów rzeczywistych należy starać się o dopłatę odszkodowania.

Pomoc fachowej firmy

Na rynku działa szereg firm, które to pomogą nam odzyskać utracone pieniądze. Odkupują one szkodę, a tym samym są w stanie dopłacić do otrzymanego wcześniej odszkodowania, jakie w przeszłości otrzymaliśmy od ubezpieczyciela. Dzięki temu mamy szansę zyskać dodatkowe pieniądze, które to będą adekwatne do poniesionej straty. Firmy oszczędzą nasz czas, nerwy, a przede wszystkim pomogą osiągnąć to, co nam się prawnie należy. Z całą pewnością warto skorzystać z ich fachowej i kompetentnej pomocy.
Tutaj uzyskasz pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienia.

Pamiętaj

Jeśli uszkodzony został twój pojazd i nie nadaje się do użytku lub odniosłeś obrażenia, a całe zdarzenie spowodowało u Ciebiie cierpienie psychiczne możesz ubiegać się o:

  • odszkodowanie, czyli pokrycie kosztów likwidacji szkody w pojeździe, naprawy telefonu lub zakupu nowego, leczenia i ewentualnej rehabilitacji.
  • zadośćuczynienie z tytułu bólu i cierpienia psychicznego, które wynikają np. z traumy po wypadku.

This entry was posted on at and is filed under Szkoły. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.