Szkolenia unijne, tani dostęp do fachowej wiedzy

Rozkwit wielu różnorakich ofert, kursów, jak również wielu prywatnych szkół przytłoczył nieco pracodawców. Bardzo drogie jak na te czasy szkolenia zawodowe zazwyczaj proponowane przez wielu trenerów personalnych, wszystkie korporacje proponujące wyłożenie wiedzy, kojarzą się zazwyczaj z bardzo wysokimi kosztami. Tak też warto więc skorzystać z wielu odpowiednich dla nas samych możliwości jakie dają szkolenia unijne. Zatem bardzo tez istotną różnicą jest tutaj brak bardzo wysokich kosztów za odbycie szkolenia. Dlatego tez fundusz unijny finansuje w całości lub też w części kurs. Lecz pamiętajmy, że zazwyczaj wszystko zależy od jego rodzaju, jak również znacznej długości trwania itd. Natomiast bardzo wielu pracodawców również bardzo chętnie wysyła na tego typu szkolenia zawodowe swoich podwładnych. Zatem jeżeli słuchacz otrzymuje wiedzę za małe pieniądze, jak również całkowicie darmowo, t wtedy właściciel firmy nie boi się przesadnie o szybką stratę wartościowego pracownika. Bardzo wielu pracodawców do tej pory stroniło od inwestowania w podwładnego, gdyż zawsze istnieje znacznie większe ryzyko przejęcia go przez konkurencyjną firmę. Taki właśnie model finansowany z wielu środków unijnych, te obawy znacznie skraca. Pamiętajmy też, że warto wysłać pracownika na kurs poszerzający jego wiedzę, jak również umiejętności bez znacznych obaw o finanse naszej firmy.

Weźmy np. kurs dla instruktorów nauki jazdy

Aby zostać instruktorem nauki jazdy musisz:

• mieć średnie wykształcenie,
  • mieć prawo jazdy odpowiedniej kategorii od co najmniej 3 lat,
  • być niekaranym (sądownie) ze wykroczenie lub przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu w ruchu drogowym,
  • posiadać orzeczenie lekarskie i psychologiczne stwierdzające brak przeciwwskazań do kierowania pojazdami odpowiedniej kategorii,
  • ukończyć kurs dla kandydatów na instruktorów,
  • zdać egzamin przed komisją powołaną przez Wojewodę,
  • uzyskać wpis do ewidencji instruktorów nauki jazdy prowadzonej przez starostę.
Portal ogłoszeniowyPortal z ogłoszeniami

This entry was posted on at and is filed under Szkoły (Tags: , ). You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Portal z ogłoszeniami