Szkolenia. Tanio, szybko, fachowo

posted in: Szkoły

szkolenieJak powszechnie wiadomo jednym z największych kapitałów pracodawcy jest człowiek. Zazwyczaj każda zatrudniona załoga powinna być wykwalifikowana, inaczej nie ma z niej większego pożytku. Dlatego też warto zainteresować się więc rozwojem kadry pracowniczej. W dzisiejszych czasach oferowane szkolenia zawodowe, szczególnie te dofinansowane ze wszystkich źródeł unijnych są znacznie bardziej atrakcyjną formą doskonalenia. Natomiast bardzo wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza jest w stanie lepiej, jak również wydajniej pracować, co jest niewątpliwą korzyścią dla właściciela danego przedsiębiorstwa. Bardzo często takie właśnie szkolenia zawodowe to bardzo szeroka oferta dla przedstawicieli bardzo wielu zawodów, którzy przede wszystkim mogą z powodzeniem skorzystać z takiego kursu. zazwyczaj takie szkolenia bardzo często odbywają się na przestrzeni kilku godzin bądź w turach weekendowych, a więc przebiegają szybko i sprawnie. Te, do których trzeba dopłacić nie są takie drugie. Zwykle to minimalny koszt, na który stać pracodawcę, któremu zależy na rozwoju załogi. Szkolenia zawodowe prowadzone są przez profesjonalistów w swoich branżach, którzy mają uprawnienia do przekazywania wiedzy, a którą z kolei czerpią z długiej praktyki. Zatem nie bójmy się więc skorzystać z niepowtarzalnej możliwości jakie przede wszystkim otwierają przed nami tanie lub darmowe szkolenia unijne.

Szkolenie kandydatów na instruktorów

Centrum Doskonalenia Zawodowego Kadr zaprasza na kurs dla kandydatów na instruktorów nauki jazdy. Dla wszystkich zainteresowanych gwarantujemy profesjonalne przygotowanie do zawodu za rozsądną cenę. Wykłady i ćwiczenia praktyczne będą prowadzone przez czołowych specjalistów, a zakres tematyczny i poziom merytoryczny zajęć pozwoli na uzyskanie pozytywnego wyniku egzaminu państwowego, oraz wysokiego poziomu przygotowania zawodowego.
Kurs podstawowy w zakresie kategorii B prawa jazdy trwa około 3 miesięcy. Obejmuje ponad 150 godzin zajęć teoretycznych i ponad 80 godzin zajęć praktycznych w ośrodkach szkolenia kierowców. Ostateczny termin zakończenia kursu zależy od indywidualnego toku zajęć praktycznych prowadzonych we współpracujących z nami ośrodkach szkolenia kierowców.
Wykłady będą odbywały się w dni powszednie w godzinach popołudniowych oraz w soboty i niedziele. Gwarantujemy pomoce naukowe oraz wszelkie akcesoria niezbędne do wykonywania zawodu.
Każdy kandydat na instruktora, który ukończy u nas kurs, otrzyma w prezencie niezbędne akty prawne, magnetyczny plafon z literą L i komplet dodatkowych lusterek do samochodu.
Kurs będzie prowadzony w oparciu o standardy ustalone przez Polską Izbę Gospodarczą Ośrodków Szkolenia Kierowców.


This entry was posted on at and is filed under Szkoły. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.