Szkolenia unijne dla mikro i średnich przedsiębiorstwach

posted in: Szkoły

ueJak powszechnie wiadomo doskonalenie umiejętności Twoich pracowników, jak również stworzenie im warunków do znacznego poszerzenia ich kwalifikacji poprzez umożliwienie im warunków do zdobycia zupełnie nowych informacji jest także w zasięgu Twojej kieszeni. Niezmiernie warto sprawdzić co oferuje fundusz unijny. Wszystkie w dzisiejszych czasach szkolenia dla pracowników małych, jak również wielu średnich przedsiębiorstw finansowane są z zasobów Unii Europejskiej. Otóż w większości przypadków pracodawcy zazwyczaj uprawnieni są do wysłania pracowników na szkolenie zawodowe współfinansowane w wysokości siedemdziesięciu procent wartości danego szkolenia.

Warto też wiedzieć, iż jest to zazwyczaj spora ulga dla pracodawców, którzy są bardziej skorzy do wysyłania swojej kadry pracowniczej na szkolenia unijne. Otóż zanotowano, że z roku na rok szkolenia zawodowe cieszą się coraz większą popularnością. Natomiast każdego roku notujemy wzrost zainteresowania szkoleniami pośród samych pracowników jak też wielu pracodawców, którym zależy na stałym powiększaniu kwalifikacji pośród kadry pracowniczej. Należy pamiętać , iż na takich wielu zajęciach organizowanych z ramienia Unii, natomiast jak wiadomo wymagana jest niemal stu procentowa obecność. Warto na koniec podkreślić, że takie wszystkie kursy kończą się zwykle egzaminem, jak również gruntowną powtórką przerabianego na kursie materiału.

W Polsce istnieje Krajowy Fundusz Szkoleniowy, który co roku przekazuje określone kwoty dla 16 powiatowych urzędów pracy. Urzędy pracy mają za zadanie rozdysponować te środki na wsparcie pracodawców inwestujących w kształcenie ustawiczne pracowników i swoje własne.

Tu znajdziesz taśmę do poliwęglanu


This entry was posted on at and is filed under Szkoły. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.